Proč My

Mnozí z Vás se zcela logicky zeptají: „Proč bych si měl(-a) objednat fotoobraz / velkoformátový tisk právě zde?!“
A to je naprosto v pořádku, protože i my jsme se touto otázkou intenzivně zabývali.


Máme (nejméně) 10 dobrých důvodů, proč právě u nás:

 

  1. Vynikající ceny
  2. Krátké dodací lhůty
  3. Pestrý výběr materiálů
  4. Foto obrazy a fotografie „na míru“
  5. Náš zákazník náš Pán
  6. Pro stále klienty výrazné slevy
  7. Plně individuální přístup
  8. Konzultace, poradna
  9. Rozesíláme zásilky po celé ČR
  10. Další výhody

 

1. Naším cílem je nabídnou prvotřídní produkty i služby za přijatelnou cenu neboli Nejlepší poměr kvalita / cena a to je pro nás vším! Jako jediní v ČR napínáme plátna na prvotřídní galerijní blind rámy s profilem 4,5mm, za bezkonkurenční cenu 230 Kč/BM (běžná cena je 450 Kč/BM). Nepoužíváme skoby, hřebíky ani sponky – vše je čisté a perfektní (z lícní i rubové strany).

 

2. Každý známe situaci, kdy zapomeneme na výročí někoho blízkého! Žádnou paniku Potřebujete-li rychle stylový a originální dárek ale v hodně šibeničním termínu, buďte bez obav! Dodáváme fotoobrazy do 3 pracovních dnů! Není-li zrovna vrcholící sezóna (vánoce, dovolené), zpravidla to stíháme do 48 hodin. V případě opravdového kvapu lze uplatnit službu expresní dodávky – do 24 hodin (na většinu produktů) od objednávky!

 

3. Chcete ekonomický obraz (za mrzký peníz)? Chcete stylový obraz za rozumnou cenu? A nebo si potrpíte jen na to nejlepší?… Všechny 3 kategorie uspokojíme! Máme na výběr ze 14ti typů médií, zahrnující jak levnější (leč kvalitní) foto papír či plátno, tak vysoce kvalitní foto papíry za dobré ceny, stejně jako zcela špičková FineArt média (baryt, akvarel, 100% bavlna), která jsou světovou špičkou v oblasti velkoformátového tisku (Ilford, Harman by Hahnemühle). Vše skladem!

 

4. Mnoho foto sběren a foto firem nabízí širokou škálu produktů, médií i velikostí. Ale jakmile chcete cokoli specifického, často se vám dostane strohá zamítavá odpověď! U nás to je jiné – kromě standardních rozměrů nabízíme též možnost individuálních velikostí, závisejících jen a pouze na Vašem požadavku! Vaše přání je nám rozkazem!
Jako jediní v ČR Vám zhotovíme zcela individuální velikost rámu s přesností na 1cm!

 

5. Náš zákazník, náš Pán! Také máte pocit, že toto heslo se již dávno kamsi vytratilo?! Také máte ten pocit, že ať přijdete kamkoli, platí spíše: „Milý zákazníku, objednej si, moc neremcej, zaplať a rychle vypadni!“ ?! Toho se u nás bát nemusíte! Nechceme zákazníka „podojit“ a pak už o něm neslyšet! Naším cílem je, aby se k nám zákazník vracel a aby byl vždy 100% spokojen… A tomu podřizujeme úplně vše!

 

6. Nakupujete u nás opakovaně? Vážíme si Vašeho zájmu, jsme vděčni za Vaši věrnost a rádi ji oceníme! Registrovaní zákazníci mají v našem eshopu slevy na většinu produktů (vyjma akcí a specifických produktů). Dále pravidelně rozesíláme slevové kupony i akční nabídky, díky nimž můžete získat další slevy! A stálí odběratelé (například profesionální fotografové) mají u nás zboží za velkoobchodní ceny (se slevou až 25%).

 

7. Nejsme fabrika na fotky, jsme malá rodinná firma, která vše vyrábí ručně. Každé fotografii, každému rámu věnujeme stejné úsilí – bez ohledu na cenu, bez ohledu na velikost. U nás si buďte jisti maximální péčí a 100% individuálním přístupem! U nás nehrozí otravná firemní hyerarchie (nebude vás zdržovat záznamník ani recepční), u nás se pracuje! Vaší objednávku začneme ihned řešit – bez zbytečných řečí a výmluv!

 

8. Jsme vždy připraveni poradit, pomoci, doporučit vhodné řešení či rozumnou alternativu! Nerozlišujeme zákazníky na „sorty“ (bohatý zákazník, špatný zákazník, šťouravý zákazník, potenciální zákazník), zákazník je pro nás jednoduše zákazník! A zákazník je vždy na prvním místě – bez ohledu na to, nakupuje-li u nás pravidelně či poprvé!

 

9. Jste zdaleka a nemůžete si u nás zboží vyzvednout? Zašleme Vám jej až domů (prostřednictvím České Pošty) – buď jako obchodní balík nebo zboží na dobírku! Vše před tím pečlivě zabalíme do bublinkové fólie a tvrdého kartonu či krabice, aby Váš fotoobraz neutrpěl žádnou újmu! Odeslali jsme takto již desítky balíků a zatím bez jediné reklamace!

 

10. Jako třešničku na závěr (přidanou hodnotu, chcete-li) nabízíme pro naše stálé zákazníky další služby, produkty, akce, dárkyfotografickými soutěžemi počínaje, přes certifikáty a slevové kupóny, upozornění (newslettery) na různé akce, novinky a dalšími slevami, hodnotnými dárky a akcemi konče (fotoobrazy, fotografické filtry, fotoalba, vstupenky na zajímavé akce a výstavy, eBooky atd.)…

 

„Každý obraz musí být perfektní! Nepředáme nic, o čem nejsme 100% přesvědčeni.
Nic, co bychom si sami nepověsili doma na zeď!“

 

V případě dotazů a dalších informací nás kontaktujte

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *